Болгарка Milwaukee AGVM 24-230 GEX (4933402340)
Фото 4 |
Milwaukee AGVM 24-230 GEX нефиксируемая кнопка фиксируемая кнопка |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Milwaukee 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Milwaukee.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Milwaukee AGVM 24-230 GEX
Milwaukee AGVM 24-230 GEX (4933402340) | 25 600 грн. |
Milwaukee AGVM 24-230 GEX (4933402340) | 26 240 грн. |
Milwaukee AGVM 24-230 GEX (4933402340) | 26 880 грн. |
Модификації Milwaukee AGVM 24-230 GEX
Ціни на Milwaukee AGVM 24-230 GEX |
---|---|---|---|---|
Milwaukee AGVM 24-230 GEX/DMS | від 27 440 грн. | 3 пропозиції | ||
Milwaukee AGVM 24-230 GEX | від 25 600 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →