Болгарка Milwaukee AGVM 26-230 GEX (4933402365)
Milwaukee AGVM 26-230 GEX нефиксируемая кнопка фиксируемая кнопка |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Milwaukee 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Milwaukee.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Milwaukee AGVM 26-230 GEX
Milwaukee AGVM 26-230 GEX (4933402365) | 28 249 грн. |
Milwaukee AGVM 26-230 GEX (4933402365) | 28 938 грн. |
Milwaukee AGVM 26-230 GEX (4933402365) | 27 560 грн. |
Модификації Milwaukee AGVM 26-230 GEX
Ціни на Milwaukee AGVM 26-230 GEX |
---|---|---|---|---|
Milwaukee AGVM 26-230 GEX/DMS | від 27 560 грн. | 3 пропозиції | ||
Milwaukee AGVM 26-230 GEX | від 27 560 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →