Полірувальна машина Milwaukee AP 14-2 200 E SET (4933432795)
Відео 1Фото 9 |
Milwaukee AP 14-2 200 E SET без кейскейс |
|
Модель AP 14-2 200 E поставляється без кейса, а модель AP 14-2 200 E SET — з кейсом
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Milwaukee 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Milwaukee.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Milwaukee AP 14-2 200 E SET
Milwaukee AP14-2 200E SET 1450W (4933432795) | 32 400 грн. |
Milwaukee AP14-2 200E SET 1450W (4933432795) | 33 210 грн. |
Milwaukee AP14-2 200E SET 1450W (4933432795) | 34 020 грн. |
Відеоогляди
Модификації Milwaukee AP 14-2 200 E SET
Ціни на Milwaukee AP 14-2 200 E SET |
---|---|---|---|---|
Milwaukee AP 14-2 200 E | від 20 034 грн. | 4 пропозиції | ||
Milwaukee AP 14-2 200 E SET | від 32 400 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →