Реноватор Milwaukee C12 MT-202B (4933441710)
Відео 1Фото 5 |
Milwaukee C12 MT-202B
акк. 2 шт, 2 Агодакк. відсутній
Пристрій:реноватор
Коливань:5000 – 20000 кол/хв
Джерело живлення:акумулятор
Модель C12 MT-0 поставляється без акумулятора, зарядного пристрою та сумки, в комплекті моделі C12 MT-202B два акумулятора (2 Агод), зарядний пристрій і сумка, в комплекті моделі C12 MT-402B два акумулятора (4 Агод), зарядний пристрій і сумка
Всі характеристики
Характеристики C12 MT-202B
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Milwaukee 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Milwaukee.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Milwaukee C12 MT-202B
Усі ціни 7 →Інструмент багатофунціональний акумуляторний MILWAUKEE, C12 MT-202B (+ зар | 10 438 грн. |
Реноватор Milwaukee C12 MT-202B, M12 2x2Ah, сумка (4933441710) 4933441710 | 9 619 грн. |
Реноватор Milwaukee C12 MT-202B, M12 2x2Ah, сумка (4933441710) 4933441710 | 10 438 грн. |
Milwaukee Реноватор Milwaukee C12 MT-202B, M12 2x2Ah, сумка (4933441710) 4 | 10 438 грн. |
Багатофункціональний інструмент Реноватор Milwaukee C12 MT-202B (493344171 | 10 438 грн. |
Багатофункціональний інструмент акумуляторний M12 MT-202B (Li-Ion2А·год) 4 | 10 439 грн. |
Реноватор Milwaukee C12 MT-202B, M12 2x2Ah, сумка (4933441710) | 15 222 грн. |
Відеоогляди
Модификації Milwaukee C12 MT-202B
Ціни на Milwaukee C12 MT-202B |
---|---|---|---|---|
Milwaukee C12 MT-202B | від 9 619 грн. | 7 пропозицій | ||
Milwaukee C12 MT-0 | від 5 699 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →