Відрізна пила Milwaukee CHS 355 (4933411760)
Milwaukee CHS 355 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Milwaukee 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Milwaukee.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Milwaukee CHS 355
Усі ціни 11 →Відрізна пила Milwaukee CHS 355 (4933411760) 4933411760 | 12 125 грн. |
Пила дискова відрізна по металу MILWAUKEE, CHS 355 | 12 123 грн. |
Дисковая пила Milwaukee отрезная по металлу CHS 355, 2300Вт (4933411760) 4 | 12 125 грн. |
Монтажна пила Milwaukee відрізна по металу CHS 355, 2300Вт (4933411760) 49 | 12 125 грн. |
Milwaukee CHS 355 E 4933411760 | 13 880 грн. |
ще 6 пропозицій