Пряма шліфмашина Milwaukee DG 7 E (4933391200)
Фото 7 |
Milwaukee DG 7 E |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Milwaukee 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Milwaukee.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Milwaukee DG 7 E
Усі ціни 6 →Шліфмашина пряма MILWAUKEE, DG 7Е, 600 Вт | 18 308 грн. |
Milwaukee DG 7 E (4933391200) | 27 560 грн. |
Milwaukee DG 7 E (4933391200) | 28 249 грн. |
Milwaukee DG 7 E (4933391200) | 28 938 грн. |
Шліфмашина пряма Milwaukee DG 7Е 600 Вт (4933391200) | 18 308 грн. |
Шліфмашина пряма MILWAUKEE, DG 7 Е | 18 308 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →