Гайковерт Milwaukee IPWE 400R (4933451524)
Фото 7 |
Milwaukee IPWE 400R квадрат 1/2"квадрат 3/4" |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Milwaukee 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Milwaukee.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Milwaukee IPWE 400R
Усі ціни 7 →Гайкокрут Milwaukee IPWE 400R (4933451524) 4933451524 | 11 899 грн. |
Гайковерт Milwaukee 1/2" IPWE 400 R, 725Вт, 400Нм (4933451524) | 11 899 грн. |
Гайковерт Milwaukee 1/2" IPWE 400 R, 725Вт, 400Нм (4933451524) 4933451524 | 11 281 грн. |
Гайковерт Milwaukee 1/2" IPWE 400 R, 725Вт, 400Нм (4933451524) 4933451524 | 11 899 грн. |
Milwaukee Гайковерт Milwaukee 1/2" IPWE 400 R, 725Вт, 400Нм (4933451524) 4 | 11 899 грн. |
Ударний гайковерт Milwaukee IPWE 400 R (4933451524) | 11 884 грн. |
Гайковерт Milwaukee 1/2" IPWE 400 R, 725Вт, 400Нм (4933451524) | 14 945 грн. |
Модификації Milwaukee IPWE 400R
Ціни на Milwaukee IPWE 400R |
---|---|---|---|---|
Milwaukee IPWE 400R | від 11 281 грн. | 7 пропозицій | ||
Milwaukee IPWE 520R | від 11 281 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →