Відбійний молоток Milwaukee K 1000 S (4933464120)
Фото 9 |
Milwaukee K 1000 S |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Milwaukee 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Milwaukee.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Milwaukee K 1000 S
Усі ціни 11 →Молоток відбійний SDS-MAX MILWAUKEE, K 1000 S, 1750Вт, 26Дж | 45 891 грн. |
Відбійний молоток Milwaukee SDS-MAX MILWAUKEE, K 1000 S, 1750Вт, 26Дж (493 | 45 900 грн. |
Отбойный молоток Milwaukee SDS-MAX MILWAUKEE, K 1000 S, 1750Вт, 26Дж (4933 | 45 900 грн. |
Відбійний молоток Milwaukee SDS-MAX MILWAUKEE, K 1000 S, 1750Вт, 26Дж (493 | 45 900 грн. |
Milwaukee K1000S 4933464120 | 52 280 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →