Дриль-шурупокрут Milwaukee M12 BDD-202C (4933441915)
Відео 5Фото 4 |
Milwaukee M12 BDD-202C |
|
Невелика дриль-шурупокрут класичної конструкції і компонування, «заточена» на професійне і промислове застосування. Вона відрізняється якісною збіркою, відсутністю люфтів і биття патрона. Шурупокрут Milwaukee M12 BDD-202C може крутити шурупи діаметром до 6 мм і свердлити дерево (отвори діаметром до 22 мм) або метал (до 10 мм). У нього швидкозатискний патрон з губками оригінальної форми, в яких не провертаються Свердла.
Ергономіка продумана з урахуванням можливості роботи в рукавичках або без них. Конструкція органів управління забезпечує точне управління частотою обертання шпинделя (натисканням на курок), а також чітку фіксацію перемикача швидкостей (їх 2) і муфти обмежувача моменту (19 положень, до 30 Нм на максимумі). На корпусі є світлодіоди підсвічування і індикатора заряду АКБ. Мотор і акумулятор захищені від перевантажень. Шурупокрут поставляється в кейсі з двома батареями ємністю по 2 Агод і зарядкою до них. Виробник заявляє, що акумулятори даної серії зберігають працездатність при температурах до -20 °C (зазвичай батареї Li-Ion втрачають заряд вже при -5 °C).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Milwaukee 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Milwaukee.
Купити Milwaukee M12 BDD-202C
Усі ціни 15 →Акумуляторний дриль-шурупокрут Milwaukee M12 BDD-202C з 2 акб M12 B2 2.0 A | 7 900 грн. |
Дриль-шурупокрут Milwaukee M12 BDD-202C (4933441915) 4933441915 | 7 899 грн. |
Дриль-шурупокрут акумуляторний MILWAUKEE, M12 BDD-202C, 30Нм (+ зар.пристр | 7 099 грн. |
Дриль-шуруповер Milwaukee M12 BDD-202C (4933441915) | 7 099 грн. |
Шуруповерт Milwaukee M12 BDD-202C, 30 Нм (4933441915) | 7 899 грн. |
Модификації Milwaukee M12 BDD-202C
Ціни на Milwaukee M12 BDD-202C |
---|---|---|---|---|
Milwaukee M12 BDD-201C | від 5 769 грн. | 4 пропозиції | ||
Milwaukee M12 BDD-152C | від 7 500 грн. | 6 пропозицій | ||
Milwaukee M12 BDD-202C | від 7 099 грн. | 15 пропозицій | ||
Milwaukee M12 BDD-402C | від 17 440 грн. | 3 пропозиції | ||
Milwaukee M12 BDD-0 | від 3 996 грн. | 8 пропозицій |