Дриль-шурупокрут Milwaukee M12 FDD-602X (4933459820)
Відео 2Фото 12 | Очікується у продажу 23 730 грн. Тип пристрою: дриль-шурупокрут; Конструкція: пістолетна; Кількість обертів (об/хв): 450/1700; Крутний момент: Макс. крутний момент (Нм): 44; з регулюванням; Число ступенів крутящого момента (ступенів): 16; Редуктор: 2-швидкісний; Кількість швидкостей: 2; Реверс: повзунковий; Вага (кг): 1.5 |
Milwaukee M12 FDD-602X |
|
Модель M12 FDD-0 поставляється без акумулятора, зарядного пристрою та кейса, в комплекті моделі M12 FDD-202X два акумулятора (2 Агод), зарядний пристрій і кейс, а в комплекті моделі M12 FDD-602X два акумулятора (6 Агод), зарядний пристрій і кейс
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Milwaukee 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Milwaukee.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Milwaukee M12 FDD-602X
Ціни на Milwaukee M12 FDD-602X |
---|---|---|---|---|
Milwaukee M12 FDD-202X | від 18 880 грн. | 3 пропозиції | ||
Milwaukee M12 FDD-402X | від 22 440 грн. | 3 пропозиції | ||
Milwaukee M12 FDD-0 | від 11 160 грн. | 3 пропозиції |