Пряма шліфмашина Milwaukee M12 FDGS-422B
Відео 1Фото 6 |
Milwaukee M12 FDGS-422B акк. відсутнійкейс / акк. 2 шт 4 Агод |
|
Модель M12 FDGA-0 поставляється без акумулятора, зарядного пристрою і кейса, а в комплекті моделі M12 FDGA-422b два акумулятора (4 Агод, 2 Агод), зарядний пристрій і сумка.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Milwaukee 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Milwaukee.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Milwaukee M12 FDGS-422B
Milwaukee M12 FDGS-422B 4933471436 | 21 640 грн. |
Milwaukee M12 FDGS-422B 4933471436 | 22 181 грн. |
Milwaukee M12 FDGS-422B 4933471436 | 22 722 грн. |
Відеоогляди
Модификації Milwaukee M12 FDGS-422B
Ціни на Milwaukee M12 FDGS-422B |
---|---|---|---|---|
Milwaukee M12 FDGS-0 | від 8 631 грн. | 2 пропозиції | ||
Milwaukee M12 FDGS-422B | від 21 640 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →