Перфоратор Milwaukee M12 H-0 (4933431355)
Відео 2Фото 10 |
Milwaukee M12 H-0
акк. 2 шт
4 Агод
акк. відсутнійРежими роботи:свердління з ударом, без удару
Енергія удару:0.9 Дж
Крутний момент:32 Нм
Число ударів:5350 уд/хв
Оберти холостого ходу:800 об/хв
Тип патрона:SDS+
Джерело живлення:акумулятор, 12 В, немає
Вага:1.6 кг
Модель M12 H-0 поставляється без акумулятора, зарядного пристрою та кейса, в комплекті моделі M12 H-202C два акумулятора (2 Агод), зарядний пристрій і кейс в комплекті моделі M12 H-402C два акумулятора (4 Агод), зарядний пристрій і кейс
Всі характеристики
Характеристики M12 H-0
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Milwaukee 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Milwaukee.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Milwaukee M12 H-0
Усі ціни 13 →Перфоратор Milwaukee M12 H-0 (4933431355) 4933431355 | 8 458 грн. |
Перфоратор SDS-PLUS акумуляторний MILWAUKEE, M12 H-0, 0,9Дж (Без АКБ и ЗП) | 8 456 грн. |
Акумуляторний перфоратор Milwaukee SDS-Plus M12 H-0 (12 В, без АКБ, 0.9 Дж | 8 458 грн. |
Перфоратор Milwaukee SDS-PLUS, M12 H-0, 0,9Дж (без АКБ та ЗП) (4933431355) | 8 457 грн. |
Перфоратор Milwaukee SDS-PLUS, M12 H-0, 0,9Дж (без АКБ та ЗП) (4933431355) | 8 457 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Milwaukee M12 H-0
Ціни на Milwaukee M12 H-0 |
---|---|---|---|---|
Milwaukee M12 H-402C | від 13 600 грн. | 3 пропозиції | ||
Milwaukee M12 H-0 | від 8 456 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →