Паяльник Milwaukee M12 SI-0 (4933459760)
Відео 12Фото 8 |
Milwaukee M12 SI-0 без кейсакейс, акумулятор і ЗП |
|
Час нагріву — 15 с. Припій і ковпачок в комплекті.
Акумулятор не входить в комплект поставки.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Milwaukee 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Milwaukee.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Milwaukee M12 SI-0
Усі ціни 13 →Акумуляторний паяльник Milwaukee M12 SI-0 (12В, без АКБ, 90 Вт) (493345976 | 5 980 грн. |
Паяльник акумуляторний MILWAUKEE, M12 SI-0 (Без АКБ і ЗП) | 5 981 грн. |
Акумуляторний паяльник Milwaukee M12 SI-0 (12В, без АКБ, 90 Вт) (493345976 | 5 982 грн. |
Паяльник електричний Milwaukee акумуляторний M12 SI-0 (без АКБ та ЗП) (493 | 5 981 грн. |
Паяльник электрический Milwaukee аккумуляторный M12 SI-0 (без АКБ и ЗУ) (4 | 5 981 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Milwaukee M12 SI-0
Ціни на Milwaukee M12 SI-0 |
---|---|---|---|---|
Milwaukee M12 SI-0 | від 5 980 грн. | 13 пропозицій | ||
Milwaukee M12 SI-201C | від 9 350 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →