Шурупокрут Milwaukee M18 CBLID-402C (4933464534)
Фото 8 |
Milwaukee M18 CBLID-402C акк. 2 шт 4 Агод акк. відсутній |
|
Модель M18 CBLID-0 поставляється без акумулятора, зарядного пристрою та кейса, а в комплекті моделі M18 CBLID-402C два акумулятора (4 Агод), зарядний пристрій і кейс
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Milwaukee 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Milwaukee.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Milwaukee M18 CBLID-402C
Гвинтокрут акумуляторний 1/4" HEX MILWAUKEE, M18 CBLID-402C, 180Нм, (+ зар | 18 255 грн. |
Milwaukee M18 CBLID-402C 4933464534 | 17 200 грн. |
Milwaukee M18 CBLID-402C 4933464534 | 17 630 грн. |
Milwaukee M18 CBLID-402C 4933464534 | 18 060 грн. |
Акумуляторний гвинтоверт Milwaukee 1/4" HEX M18 CBLID-402C 180 Нм (4933464 | 18 191 грн. |
Модификації Milwaukee M18 CBLID-402C
Ціни на Milwaukee M18 CBLID-402C |
---|---|---|---|---|
Milwaukee M18 CBLID-402C | від 17 200 грн. | 5 пропозицій | ||
Milwaukee M18 CBLID-0 | від 3 888 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →