Дриль-шурупокрут Milwaukee M18 CBLPD-0 (4933464319)
Відео 8Фото 8 |
Milwaukee M18 CBLPD-0 акк. 2 шт 2 Агод акк. 2 шт 2 Агод , 4 Агодакк. 2 шт 4 Агод акк. 2 шт 5 Агод акк. відсутній, без кейсаакк. відсутній, кейс |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Milwaukee 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Milwaukee.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Milwaukee M18 CBLPD-0
Усі ціни 6 →Акумуляторний ударний дриль-шурупокрут Milwaukee M18 CBLPD-0, безщітковий, | 4 699 грн. |
Шуруповерт Milwaukee M18 CBLPD-0, 60Нм (без АКБ и ЗУ) (4933464319) 4933464 | 4 464 грн. |
Шуруповерт Milwaukee M18 CBLPD-0, 60Нм (без АКБ та ЗП) (4933464319) 493346 | 4 699 грн. |
Milwaukee Шуруповерт Milwaukee M18 CBLPD-0, 60Нм (без АКБ та ЗП) (49334643 | 4 699 грн. |
Ударний дриль безщітковий Milwaukee M18 CBLPD-0 (4933464319) | 4 700 грн. |
Ударний дриль безщітковий, крут. мом. 60 Нм, M18 CBLPD-0 MILWAUKEE 4933464 | 4 699 грн. |
Відеоогляди
Модификації Milwaukee M18 CBLPD-0
Ціни на Milwaukee M18 CBLPD-0 |
---|---|---|---|---|
Milwaukee M18 CBLPD-202C | від 9 900 грн. | 5 пропозицій | ||
Milwaukee M18 CBLPD-422C | від 10 800 грн. | 6 пропозицій | ||
Milwaukee M18 CBLPD-402C | від 13 040 грн. | 3 пропозиції | ||
Milwaukee M18 CBLPD-502C | від 15 920 грн. | 3 пропозиції | ||
Milwaukee M18 CBLPD-0 | від 4 464 грн. | 6 пропозицій | ||
Milwaukee M18 CBLPD-0X | від 8 099 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →