Гайковерт Milwaukee M18 FHIWF12-502X (4933459696)
Відео 3Фото 5 |
Milwaukee M18 FHIWF12-502X акк. 2 шт 5 Агод акк. відсутній |
|
Режим 4 забезпечує максимальний крутний момент 1898 Нм для зриву гайки
Модель M18 FHIWF12-0X поставляється без акумулятора і зарядного пристрою, а в комплекті моделі M18 FHIWF12-502X два акумулятора (5 Агод) і зарядний пристрій
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Milwaukee 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Milwaukee.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Milwaukee M18 FHIWF12-502X
Усі ціни 8 →Акумуляторний ударний гайкокрут Milwaukee M18 FHIWF12-502X із 2 акб 5.0 Ah | 21 999 грн. |
Гайкокрут Milwaukee M18 FHIWF12-502X (4933459696) 4933459696 | 21 999 грн. |
Гайкокрут акумуляторний 1/2" MILWAUKEE, M18 FHIWF12-502X, 1898Нм, (+ заряд | 30 618 грн. |
Гайкокрут Milwaukee M18 FUEL FHIWF12-502X (4933459696) | 22 955 грн. |
Milwaukee M18 FUEL FHIWF12-502X 4933459696 | 20 280 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Milwaukee M18 FHIWF12-502X
Ціни на Milwaukee M18 FHIWF12-502X |
---|---|---|---|---|
Milwaukee M18 FHIWF12-502X | від 20 280 грн. | 8 пропозицій | ||
Milwaukee M18 FHIWF12-0X | від 11 720 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →