Болгарка Milwaukee M18 FLAG230XPDB-121C
Відео 1Фото 16 |
Milwaukee M18 FLAG230XPDB-121C кейс / акк. 1 шт 12 Агод кейс / акк. відсутній |
|
Модель M18 FLAG230XPDB-0 поставляється без аксесуарів, модель M18 FLAG230XPDB-0C поставляється без акумулятора і зарядного пристрою, але з кейсом, в комплекті моделі M18 FLAG230XPDB-121C один акумулятор (12 Агод), зарядний пристрій і кейс
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Milwaukee 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Milwaukee.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Milwaukee M18 FLAG230XPDB-121C
Шліфмашина кутова акумуляторна MILWAUKEE, M18 FLAG230XPDB-121C, 230мм (+за | 36 494 грн. |
Milwaukee M18 FLAG230XPDB-121C 4933464115 | 56 621 грн. |
Milwaukee M18 FLAG230XPDB-121C 4933464115 | 58 002 грн. |
Milwaukee M18 FLAG230XPDB-121C 4933464115 | 55 240 грн. |
Шліфмашина кутова акумуляторна Milwaukee M18 FLAG230XPDB-121C 230 мм (4933 | 36 494 грн. |
Відеоогляди
Модификації Milwaukee M18 FLAG230XPDB-121C
Ціни на Milwaukee M18 FLAG230XPDB-121C |
---|---|---|---|---|
Milwaukee M18 FLAG230XPDB-121C | від 36 494 грн. | 5 пропозицій | ||
Milwaukee M18 FLAG230XPDB-0C | від 21 800 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →