Шурупокрут Milwaukee M18 FQID-0 (4933451792)
Відео 2Фото 5 |
Milwaukee M18 FQID-0 акк. відсутній, без кейсаакк. відсутній, кейс Dyna |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Milwaukee 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Milwaukee.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Milwaukee M18 FQID-0
Milwaukee M18 FQID-0 4933451792 | 10 560 грн. |
Milwaukee M18 FQID-0 4933451792 | 10 824 грн. |
Milwaukee M18 FQID-0 4933451792 | 11 088 грн. |
Відеоогляди
Особливості комплектації:
- Модель M18 FQID-0 — поставляється без кейса, зарядного пристрою та акумуляторів
- Модель M18 FQID-0X — в комплекті кейс Dyna, поставляється без кейса, зарядного пристрою та акумуляторів
- Модель M18 FQID-502X — в комплекті кейс Dyna, зарядний пристрій і 2 акумулятора (5 Агод)
Модификації Milwaukee M18 FQID-0
Ціни на Milwaukee M18 FQID-0 |
---|---|---|---|---|
Milwaukee M18 FQID-0 | від 10 560 грн. | 3 пропозиції | ||
Milwaukee M18 FQID-0X | від 13 480 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →