Болгарка Milwaukee M18 FSAG125X-0X (4933478428)
Відео 3Фото 8 |
Milwaukee M18 FSAG125X-0X без кейскейс |
|
Модель M18 FSAG125X-0 поставляється без кейса, а модель M18 FSAG125X-0x — з кейсом.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Milwaukee 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Milwaukee.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Milwaukee M18 FSAG125X-0X
Усі ціни 6 →Шліфмашина кутова акумуляторна MILWAUKEE, M18 FSAG125X-0X, 125мм (HDкейс) | 14 110 грн. |
Milwaukee M18 M18FSAG125X-0X 4933478429 | 13 120 грн. |
Milwaukee M18 M18FSAG125X-0X 4933478429 | 13 448 грн. |
Milwaukee M18 M18FSAG125X-0X 4933478429 | 13 776 грн. |
Кутошліфувальна машина Milwaukee M18 FUEL FSAG125X-0X 125 мм (4933478428) | 14 110 грн. |
Кутошліфувальна машина MILWAUKEE 125 мм M18 FUEL FSAG125X-0X 4933478428 | 9 520 грн. |
Відеоогляди
Модификації Milwaukee M18 FSAG125X-0X
Ціни на Milwaukee M18 FSAG125X-0X |
---|---|---|---|---|
Milwaukee M18 FSAG125X-0 | від 13 114 грн. | 3 пропозиції | ||
Milwaukee M18 FSAG125X-0X | від 9 520 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →