Гайковерт Milwaukee M18 ONEFHIWF12-502X
Відео 1Фото 8 |
Milwaukee M18 ONEFHIWF12-502X акк. 2 шт 5 Агод акк. відсутній |
|
Технологія ONE-KEY забезпечує бездротову налаштування для збільшення продуктивності інструменту і точного відтворення результатів відстеження інструменту і безпека. Режим 4 забезпечує максимальний крутний момент 1898 Нм для зриву гайки.
Модель M18 ONEFHIWF12-0X поставляється без акумулятора і зарядного пристрою, а в комплекті моделі M18 ONEFHIWF12-502X два акумулятора (5 Агод) і зарядний пристрій
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Milwaukee 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Milwaukee.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Milwaukee M18 ONEFHIWF12-502X
Гайкокрут акумуляторний 1/2" MILWAUKEE, M18 ONEFHIWF12-502X, 1898Нм (+заря | 30 544 грн. |
Milwaukee M18 ONEFHIWF12-502X 4933459727 | 29 040 грн. |
Milwaukee M18 ONEFHIWF12-502X 4933459727 | 29 766 грн. |
Milwaukee M18 ONEFHIWF12-502X 4933459727 | 30 492 грн. |
Акумуляторний імпульсний гайковерт Milwaukee M18 FUEL ONEFHIWF12-502X ONE- | 29 878 грн. |
Відеоогляди
Модификації Milwaukee M18 ONEFHIWF12-502X
Ціни на Milwaukee M18 ONEFHIWF12-502X |
---|---|---|---|---|
Milwaukee M18 ONEFHIWF12-502X | від 29 040 грн. | 5 пропозицій | ||
Milwaukee M18 ONEFHIWF12-0X | від 13 680 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →