Витяжка Minola HDN 6212 WH/I 700 LED білий
Відео 1Фото 8 |
Minola HDN 6212 WH/I 700 LED білий |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Minola 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Minola.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Minola HDN 6212 WH/I 700 LED білий
Усі ціни 23 →Minola Minola HDN 6212 WH/I 700 LED | 4 049 грн. |
Minola HDN 6212 WH/I 700 LED | 4 049 грн. |
Кухонна витяжка Minola HDN 6212 WH/I 700 LED | 3 959 грн. |
Minola HDN 6212 WH/I 700 LED | 4 050 грн. |
Вытяжка Minola Hdn 6212 WH/I 700 Led | 3 958 грн. |
ще 18 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Minola HDN 6212 WH/I 700 LED
Ціни на Minola HDN 6212 WH/I 700 LED |
---|---|---|---|---|
Minola HDN 6212 WH/I 700 LED білий | від 3 786 грн. | 25 пропозицій | ||
Minola HDN 6212 IV 700 LED слонова кістка | від 3 786 грн. | 34 пропозиції | ||
Minola HDN 6212 BL/I 700 LED чорний | від 3 533 грн. | 27 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →