Витяжка Minola HDN 6222 BL/I 700 LED чорний
Фото 9 |
Minola HDN 6222 BL/I 700 LED чорний білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Minola 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Minola.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Minola HDN 6222 BL/I 700 LED чорний
Усі ціни 20 →Minola Minola HDN 6222 BL/INOX 700 LED 5902767904674 | 3 599 грн. |
Minola HDN 6222 BL/INOX 700 LED | 3 599 грн. |
Кухонна витяжка Minola HDN 6222 BL/INOX 700 LED | 3 599 грн. |
Minola HDN 6222 BL/INOX 700 LED | 3 600 грн. |
Вытяжка Minola Hdn 6222 BL/INOX 700 Led | 3 600 грн. |
ще 15 пропозицій
Модификації Minola HDN 6222 BL/I 700 LED
Ціни на Minola HDN 6222 BL/I 700 LED |
---|---|---|---|---|
Minola HDN 6222 WH/I 700 LED білий | від 3 689 грн. | 34 пропозиції | ||
Minola HDN 6222 BL/I 700 LED чорний | від 3 569 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →