Витяжка Minola HK 6214 WH 700 LED білий
Фото 7 |
Minola HK 6214 WH 700 LED білий 2020 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Minola 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Minola.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Minola HK 6214 WH 700 LED білий
Усі ціни 27 →Minola HK 6214 WH 700 LED | 3 079 грн. |
Minola Minola HK 6214 WH 700 LED | 3 079 грн. |
Кухонна витяжка Minola HK 6214 WH 700 LED | 3 499 грн. |
Витяжка Minola HK 6214 WH 700 Led | 2 895 грн. |
Вытяжка Minola Hk 6214 Wh 700 Led | 3 080 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Minola HK 6214 WH 700 LED
Ціни на Minola HK 6214 WH 700 LED |
---|---|---|---|---|
Minola HK 6214 WH 700 LED білий | від 2 845 грн. | 32 пропозиції | ||
Minola HK 6214 I 700 LED нержавіюча сталь | від 2 879 грн. | 35 пропозицій | ||
Minola HK 6214 BL 700 LED чорний | від 2 699 грн. | 31 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →