Витяжка Minola HTL 6614 I 1000 LED нержавіюча сталь
Фото 20 |
Minola HTL 6614 I 1000 LED нержавіюча сталь потужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Minola 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Minola.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Minola HTL 6614 I 1000 LED нержавіюча сталь
Усі ціни 35 →Minola Minola HTL 6614 I 1000 LED 5902767902984 | 3 999 грн. |
Minola HTL 6614 I 1000 LED | 3 999 грн. |
Кухонна витяжка Minola HTL 6614 I 1000 LED | 3 999 грн. |
Витяжка телескопічна Minola Htl 6614 I 1000 Led | 3 540 грн. |
Вытяжка Minola Htl 6614 I 1000 Led | 3 999 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Minola HTL 6614 I 1000 LED
Ціни на Minola HTL 6614 I 1000 LED |
---|---|---|---|---|
Minola HTL 6614 WH 1000 LED білий | від 3 490 грн. | 35 пропозицій | ||
Minola HTL 6614 I 1000 LED нержавіюча сталь | від 3 490 грн. | 37 пропозицій | ||
Minola HTL 6614 BL 1000 LED чорний | від 3 380 грн. | 34 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →