Витяжка Minola HVS 6612 BL 1000 LED чорний
Фото 7 |
Minola HVS 6612 BL 1000 LED чорний потужна білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Minola 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Minola.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Minola HVS 6612 BL 1000 LED чорний
Усі ціни 19 →Minola Minola HVS 6612 BL 1000 LED 5902767901567 | 5 799 грн. |
Minola HVS 6612 BL 1000 LED | 5 799 грн. |
Вытяжка Minola Hvs 6612 Bl 1000 Led | 5 800 грн. |
MINOLA HVS 6612 BL 1000 LED | 5 599 грн. |
Вытяжка Minola hvs 6612 1000 bl led | 5 799 грн. |
ще 14 пропозицій
Модификації Minola HVS 6612 BL 1000 LED
Ціни на Minola HVS 6612 BL 1000 LED |
---|---|---|---|---|
Minola HVS 6612 WH 1000 LED білий | від 5 309 грн. | 20 пропозицій | ||
Minola HVS 6612 BL 1000 LED чорний | від 5 000 грн. | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →