Витяжка Minola HVS 6682 BL 1000 LED чорний
Фото 8 |
Minola HVS 6682 BL 1000 LED чорний потужна білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Minola 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Minola.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Minola HVS 6682 BL 1000 LED чорний
Усі ціни 24 →Minola Minola HVS 6682 BL 1000 LED | 6 374 грн. |
Minola HVS 6682 BL 1000 LED | 6 374 грн. |
Кухонна витяжка Minola HVS 6682 BL 1000 LED | 6 374 грн. |
Minola HVS 6682 BL 1000 LED | 6 375 грн. |
Вытяжка Minola Hvs 6682 Bl 1000 Led | 6 375 грн. |
ще 19 пропозицій
Модификації Minola HVS 6682 BL 1000 LED
Ціни на Minola HVS 6682 BL 1000 LED |
---|---|---|---|---|
Minola HVS 6682 WH 1000 LED білий | від 7 306 грн. | 1 пропозиція | ||
Minola HVS 6682 BL 1000 LED чорний | від 5 960 грн. | 27 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →