Витяжка Minola HVS 6744 WH 1100 LED білий
Фото 6 |
Minola HVS 6744 WH 1100 LED білий 2020 рікпотужна білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Minola 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Minola.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Minola HVS 6744 WH 1100 LED білий
Усі ціни 24 →Minola Minola HVS 6744 WH 1100 LED | 5 519 грн. |
Minola HVS 6744 WH 1100 LED | 5 519 грн. |
Кухонна витяжка Minola HVS 6744 WH 1100 LED | 5 519 грн. |
Minola HVS 6744 WH 1100 LED | 5 520 грн. |
Вытяжка Minola Hvs 6744 Wh 1100 Led | 5 489 грн. |
ще 19 пропозицій
Модификації Minola HVS 6744 WH 1100 LED
Ціни на Minola HVS 6744 WH 1100 LED |
---|---|---|---|---|
Minola HVS 6744 WH 1100 LED білий | від 5 299 грн. | 25 пропозицій | ||
Minola HVS 6744 BL 1100 LED чорний | від 5 222 грн. | 25 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →