Набір інструментів MIOL 51-715
MIOL 51-715 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MIOL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MIOL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MIOL 51-715
Усі ціни 6 →Набор ключей комбинированных Miol 25ед. (51-715) | 2 322 грн. |
Набір ключів Miol 25шт (51-715) | 2 292 грн. |
Набір ключів рожково-накидних Miol 25 предметів (51-715) | 1 751 грн. |
Набір ключів рожково-накидних 25 од. MIOL 51-715 | 2 475 грн. |
Набір ключів Miol 25шт (51-715) | 2 292 грн. |
Набір ключів Miol рожково-накидних CRV сатин 25 шт в брезенті 51-715 | 2 890 грн. |
Додаткові функції і можливості набору інструментів MIOL 51-715:
- Розміри:
- 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →