Фарбопульт MIOL 80-828
MIOL 80-828 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MIOL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MIOL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MIOL 80-828
Краскопульт пневматический Miol HVLP (80-828) | 938 грн. |
Miol Пневмопістолет з в/б HVLP синій 1,4 мм 80-828 | 850 грн. |
Фарбопульт пневматичний (1.4 мм, 600 мл) HVLP MIOL 80-828 | 1 082 грн. |
Додаткові функції і можливості фарбопульта MIOL 80-828:
- Ширина факела — 160-200 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →