Радіатор опалення Mirado AL 300/85 1
від 333 до 3 580 грн. Порівняти ціни 5 →Тип:секційний Матеріал:алюміній Підключення:бічне Країна:Україна |
Модифікації Mirado AL 3
Характеристики
Mirado AL 300/85 1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mirado 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mirado.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Mirado AL 300/85 1
Сортувати
Радіатор алюмінієвий Mirado 300/85 6178082 | 3 580 грн. |
Mirado Mirado 300/85 BM | 379 грн. |
Биметаллический радиатор Mirado 300/85 BimMirado 300/85 | 353 грн. |
Mirado 300/85 BM 1407914587 | 380 грн. |
Mirado Mirado 300/85 AL | 333 грн. |
Закрити
Рекомендуємо