Вантажна шина Mirage MG-022 385/65 R22.5 160K
Виберіть розмір вантажної шини
Mirage MG-022 385/65 R22.5 160K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mirage 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mirage.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mirage MG-022 385/65 R22.5 160K
Усі ціни 18 →MIRAGE MG022 (причіпна вісь) 385/65 R22.5 160K | 11 088 грн. |
Mirage MG022 (прицепная) 385/65 R22.5 160K PR20 | 9 565 грн. |
Mirage MG-022 (прицепная) (385/65R22.5 160K) | 10 168 грн. |
Mirage MG022 (прицепная) 385/65 R22.5 160K 20PR | 9 666 грн. |
Грузовые шины Mirage MG-022 (прицепная) 385/65 R22.5 160K 20PR 1000760144 | 9 799 грн. |
ще 13 пропозицій
Не думайте купувати! Немає ПІДШКУРНІ ГРИЖІ. З 20 штук жодна не проїхала більше 50 тис км Вадим Чуприна: користуюся Mirage MG-022 385/65 R22.5 160K більше року |
Додати відгук