Вантажна шина Mirage MG-638 315/70 R22.5 156L
Виберіть розмір вантажної шини
Mirage MG-638 315/70 R22.5 156L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mirage 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mirage.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mirage MG-638 315/70 R22.5 156L
Mirage MG-638 (ведущая) (315/70R22.5 156L) | 9 639 грн. |
Mirage MG638 (315/70R22.5 156L) | 9 630 грн. |
Шини Mirage MG-638 (ведущая) 315/70 R22,5 156L 20PR | 10 450 грн. |