Вантажна шина Mirage MG-702 10 R20 149R
Товар застарів 5 925 грн. Тип: рульова/причіпна; Ширина ("): 10; Діаметр ("): 20; Індекс навантаження: 149; |
Виберіть розмір вантажної шини
Mirage MG-702 10 R20 149R |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mirage 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mirage.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Mirage MG-702 10 R20 149R
Ціни на Mirage MG-702 10 R20 149R |
---|---|---|---|---|
Mirage MG-702 8.25 R20 139L | від 6 441 грн. | 17 пропозицій | ||
Mirage MG-702 9 R20 144K | від 7 246 грн. | 16 пропозицій | ||
Mirage MG-702 10 R20 149K | від 8 655 грн. | 16 пропозицій | ||
Mirage MG-702 11 R20 152K | від 10 426 грн. | 1 пропозиція | ||
Mirage MG-702 12 R20 154K | від 9 581 грн. | 15 пропозицій |
Схожі