Вантажна шина Mirage MG-702 13 R22.5 156L
Виберіть розмір вантажної шини
Mirage MG-702 13 R22.5 156L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mirage 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mirage.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mirage MG-702 13 R22.5 156L
Усі ціни 13 →MIRAGE MG702 (універсальна) 13.00 R22.5 156/152L | 11 884 грн. |
Mirage MG-702 (универсальная) 13 R22.5 156L | 10 942 грн. |
Mirage MG702 (универсальная) 13 R22.5 156/152L 20PR | 10 373 грн. |
Грузовые шины Mirage MG-702 (универсальная) 13 R22.5 156/152L 20PR 1001079 | 10 666 грн. |
Шини Mirage MG-702 (универсальная) 13 R22,5 156/152L 20PR | 9 903 грн. |
ще 8 пропозицій