Умивальник Miraggio Eva 500 0000187 500 мм
Фото 10 |
Miraggio Eva 500 0000187 |
|
Умивальник зроблений з литого мармуру, який складається на 80% з мармурової крихти і на 20% з зв'язуючих речовин. Може продаватися в глянцевому і матовому виконанні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Miraggio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Miraggio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Miraggio Eva 500 0000187 500 мм
Усі ціни 20 →Умивальник Miraggio Eva 500С, білий 60220241422 | 5 718 грн. |
Miraggio Miraggio Умивальник EVA MIRASOFT | 11 259 грн. |
Умывальник EVA MATT Miraggio 50x32 miraggio-0000188 | 6 291 грн. |
Умивальник EVA (0000187) 0000187 | 5 718 грн. |
Умивальник Miraggio EVA (0000187) mi-0000187 | 5 718 грн. |
ще 15 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →