Умивальник Miraggio Faro L 400 408 мм чаша ліворуч
Фото 17 |
Miraggio Faro L 400 408 мм чаша ліворуч 408 мм чаша праворуч |
|
Гарантія від виробника — 5 років. Може продаватися в глянцевому і матовому виконанні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Miraggio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Miraggio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Miraggio Faro L 400 408 мм чаша ліворуч
Усі ціни 28 →Раковина підвісна Miraggio Faro L 40 см білий матовий 0000195 | 4 974 грн. |
Умивальник Miraggio Faro L, miramarble, білий глянцевий 60220241430 | 4 521 грн. |
Miraggio Miraggio Умивальник FARO L | 4 521 грн. |
Раковина Miraggio Faro L/R | 4 521 грн. |
Умывальник FARO L Miraggio 40,8x22,7 miraggio-0000192 | 4 521 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Miraggio Faro L 400
Ціни на Miraggio Faro L 400 |
---|---|---|---|---|
Miraggio Faro L 400 408 мм чаша ліворуч | від 3 843 грн. | 29 пропозицій | ||
Miraggio Faro R 400 408 мм чаша праворуч | від 3 669 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →