Ванна Miraggio Florida 180x75 см матеріал MiraMarble
Miraggio Florida 180x75 180x75 см матеріал MiraMarble 180x75 см матеріал Mirasoft |
|
Товщина стінки мармурової ванни: 19-22 мм. При виготовленні її покривають гелькоутом 1-1.5 мм (поліефірної емаллю)
Не потребує додаткових панелей і кріплень для встановлення. Сифон купується окремо
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Miraggio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Miraggio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Miraggio Florida 180x75 см матеріал MiraMarble
Усі ціни 12 →Ванна зі штучного каменю Miraggio Florida 180x75 біла матова 0000272 | 55 883 грн. |
Miraggio Miraggio Ванна FLORIDA MATT | 55 883 грн. |
Ванна MIRAGGIO Florida 180х75 Miramarble (0000271) | 50 730 грн. |
Ванна MIRAGGIO Florida 180x75 0000271 | 50 730 грн. |
Ванна Miraggio Florida глянцевая из литого мрамора 1800x750x722 00312701 0 | 50 730 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Miraggio Florida
Ціни на Miraggio Florida |
---|---|---|---|---|
Miraggio Florida 180x75 см матеріал MiraMarble | від 50 730 грн. | 12 пропозицій | ||
Miraggio Florida 180x75 см матеріал Mirasoft | від 73 032 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →