Умивальник Miraggio Jessel 1200-2 0000783 1200 мм
Фото 9 |
Miraggio Jessel 1200-2 0000783 1100 мм1200 мм |
|
Умивальник зроблений з литого мармуру, який складається на 80% з мармурової крихти і на 20% з зв'язуючих речовин. Може продаватися в глянцевому і матовому виконанні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Miraggio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Miraggio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Miraggio Jessel 1200-2 0000783 1200 мм
Усі ціни 13 →Miraggio Miraggio Умивальник JESSEL 1200-2 | 10 602 грн. |
Умивальник MIRAGGIO JESSEL 1200-2 | 10 602 грн. |
Умывальник JESSEL 1200-2 Miraggio 120x45 miraggio-0000783 | 10 602 грн. |
Умивальник JESSEL 1200-2 MATT (0000784) 0000784 | 11 667 грн. |
Умивальник Miraggio JESSEL 1200-2 (0000783) mi-0000783 | 10 602 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Miraggio Jessel 1200-2 0000783
Ціни на Miraggio Jessel 1200-2 0000783 |
---|---|---|---|---|
Miraggio Jessel 1100-2 0000923 1100 мм | від 9 315 грн. | 11 пропозицій | ||
Miraggio Jessel 1200-2 0000783 1200 мм | від 10 602 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →