Умивальник Miraggio Jessel 600 0000746 600 мм
Фото 12 |
Miraggio Jessel 600 0000746 |
|
Умивальник зроблений з литого мармуру, який складається на 80% з мармурової крихти і на 20% з зв'язуючих речовин. Може продаватися в глянцевому і матовому виконанні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Miraggio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Miraggio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Miraggio Jessel 600 0000746 600 мм
Усі ціни 18 →Умивальник Miraggio Jessel 600, miramarble, білий глянцевий 60220241457 | 5 814 грн. |
Miraggio Miraggio Умивальник JESSEL 600 | 5 814 грн. |
Умивальник MIRAGGIO JESSEL 600 | 5 814 грн. |
Умывальник JESSEL 600 Miraggio 60x45 miraggio-0000746 | 5 814 грн. |
Умивальник JESSEL 600 (0000746) 0000746 | 5 814 грн. |
ще 13 пропозицій
Модификації Miraggio Jessel 600 0000746
Ціни на Miraggio Jessel 600 0000746 |
---|---|---|---|---|
Miraggio Jessel 600 0000746 600 мм | від 4 942 грн. | 19 пропозицій | ||
Miraggio Jessel 700 0000750 700 мм | від 5 294 грн. | 22 пропозиції | ||
Miraggio Jessel 800 0000748 800 мм | від 5 620 грн. | 22 пропозиції | ||
Miraggio Jessel 900 0000798 900 мм | від 6 051 грн. | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →