Умивальник Miraggio Lex R 700 00101701 690 мм
Фото 8 |
Miraggio Lex R 700 00101701 |
|
Може продаватися в глянцевому і матовому виконанні. Гарантія від виробника — 5 років.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Miraggio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Miraggio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Miraggio Lex R 700 00101701 690 мм
Усі ціни 14 →Умивальник Miraggio Lex R 700C, miramarble, білий глянцевий 60220241469 | 5 865 грн. |
Miraggio Miraggio Умивальник LEX R | 5 865 грн. |
Умывальник LEX R Miraggio 69x38 miraggio-0002012 | 5 865 грн. |
Умивальник LEX R (0002012) 0002012 | 5 865 грн. |
Умивальник Miraggio LEX R 700C (0002012) mi-0002012 | 5 865 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →