Умивальник Miraggio Marrakesh 600 0000217 600 мм
Фото 10 |
Miraggio Marrakesh 600 0000217 380 мм600 мм |
|
Умивальник зроблений з литого мармуру, який складається на 80% з мармурової крихти і на 20% з зв'язуючих речовин. Може продаватися в глянцевому і матовому виконанні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Miraggio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Miraggio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Miraggio Marrakesh 600 0000217 600 мм
Усі ціни 20 →Умивальник Miraggio Marrakesh 600, miramarble, білий глянцевий 60220241487 | 8 391 грн. |
Miraggio Miraggio Умивальник MARRAKESH 600 | 8 391 грн. |
Умивальник MIRAGGIO MARRAKESH 600 | 8 391 грн. |
Умывальник MARRAKESH 600 Miraggio 60x45 miraggio-0000217 | 8 391 грн. |
Умивальник Miraggio MARRAKESH 600 (0000217) mi-0000217 | 8 391 грн. |
ще 15 пропозицій
Модификації Miraggio Marrakesh 600 0000217
Ціни на Miraggio Marrakesh 600 0000217 |
---|---|---|---|---|
Miraggio Marrakesh 380 0000934 380 мм | від 4 523 грн. | 19 пропозицій | ||
Miraggio Marrakesh 600 0000217 600 мм | від 8 391 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →