Умивальник Miraggio Marta 750 0000728 750 мм
Фото 10 |
Miraggio Marta 750 0000728 750 мм900 мм |
|
Умивальник зроблений з литого мармуру, який складається на 80% з мармурової крихти і на 20% з зв'язуючих речовин. Може продаватися в глянцевому і матовому виконанні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Miraggio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Miraggio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Miraggio Marta 750 0000728 750 мм
Усі ціни 19 →Умивальник Miraggio Marta 750, miramarble, білий глянцевий 60220241490 | 7 134 грн. |
Miraggio Miraggio Умивальник MARTA 750 | 7 134 грн. |
Умивальник MIRAGGIO MARTA 750 | 7 134 грн. |
Умывальник MARTA 750 Miraggio 75x42 miraggio-0000728 | 7 134 грн. |
Умивальник MARTA 750 (0000728) 0000728 | 7 134 грн. |
ще 14 пропозицій
Модификації Miraggio Marta 750 0000728
Ціни на Miraggio Marta 750 0000728 |
---|---|---|---|---|
Miraggio Marta 750 0000728 750 мм | від 7 134 грн. | 20 пропозицій | ||
Miraggio Marta 900 0000692 900 мм | від 7 893 грн. | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →