Умивальник Miraggio New York L 1200 0000220 1200 мм чаша ліворуч
Фото 10 |
Miraggio New York L 1200 0000220 1200 мм чаша ліворуч 1200 мм чаша праворуч |
|
Умивальник зроблений з литого мармуру, який складається на 80% з мармурової крихти і на 20% з зв'язуючих речовин. Може продаватися в глянцевому і матовому виконанні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Miraggio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Miraggio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Miraggio New York L 1200 0000220 1200 мм чаша ліворуч
Усі ціни 12 →Раковина накладна Miraggio New York L 1200 см білий глянцевий 0000220 | 10 338 грн. |
Умивальник Miraggio NEW YORK L, miramarble, білий глянцевий 60220241498 | 10 338 грн. |
Miraggio Miraggio Умивальник NEW YORK L | 10 338 грн. |
Умивальник MIRAGGIO NEW YORK L | 10 338 грн. |
Умивальник Miraggio NEW YORK L (0000220) mi-0000220 | 10 338 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Miraggio New York L 1200 0000220
Ціни на Miraggio New York L 1200 0000220 |
---|---|---|---|---|
Miraggio New York L 1200 0000220 1200 мм чаша ліворуч | від 10 338 грн. | 12 пропозицій | ||
Miraggio New York R 1200 0000221 1200 мм чаша праворуч | від 10 338 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →