Умивальник Miraggio Seed 430 0000238 430 мм
Фото 10 |
Miraggio Seed 430 0000238 |
|
Умивальник зроблений з литого мармуру, який складається на 80% з мармурової крихти і на 20% з зв'язуючих речовин. Може продаватися в глянцевому і матовому виконанні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Miraggio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Miraggio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Miraggio Seed 430 0000238 430 мм
Усі ціни 20 →Умивальник Miraggio Seed, miramarble, білий глянцевий 60220241521 | 5 901 грн. |
Miraggio Miraggio Умивальник SEED | 5 901 грн. |
Раковина MIRAGGIO SEED глянсова 0000238 | 5 901 грн. |
Умывальник SEED Miraggio 43x39 miraggio-0000238 | 5 901 грн. |
Умивальник SEED (0000238) 0000238 | 5 901 грн. |
ще 15 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →