Умивальник Miraggio Viola 1200 0000620 1200 мм
Фото 11 |
Miraggio Viola 1200 0000620 1000 мм1200 мм |
|
Умивальник зроблений з литого мармуру, який складається на 80% з мармурової крихти і на 20% з зв'язуючих речовин. Може продаватися в глянцевому і матовому виконанні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Miraggio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Miraggio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Miraggio Viola 1200 0000620 1200 мм
Усі ціни 15 →Miraggio Miraggio Умивальник VIOLA 1200 | 11 490 грн. |
Умивальник MIRAGGIO VIOLA 1200 | 8 053 грн. |
Умывальник VIOLA 1200 R Miraggio 120x46 miraggio-8813432 | 11 490 грн. |
Раковина MIRAGIO VIOLA 1200 0000620 | 10 737 грн. |
Умивальник VIOLA 1200 (0000620) 0000620 | 10 737 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Miraggio Viola 1200 0000620
Ціни на Miraggio Viola 1200 0000620 |
---|---|---|---|---|
Miraggio Viola 1000 0000622 1000 мм | від 7 070 грн. | 16 пропозицій | ||
Miraggio Viola 1200 0000620 1200 мм | від 8 053 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →