Стайлер Mirta HS 5128
Mirta HS 5128 |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mirta 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mirta.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mirta HS 5128
Усі ціни 9 →Випрямляч для волосся Mirta HS-5128 | 293 грн. |
Щипці для волосся Mirta HS-5128 | 289 грн. |
Стайлер Mirta HS5128 | 199 грн. |
Випрямляч для волосся Mirta HS-5128 | 364 грн. |
Плойка Mirta HS-5128 | 399 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →