Мікрохвильова піч Mirta MW-2506B чорний
Mirta MW-2506B білий чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mirta 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mirta.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mirta MW-2506B чорний
Микроволновая печь Mirta Gracia mw-2506b | 2 911 грн. |
Мікрохвильова піч Mirta MW-2506B | 2 989 грн. |
Микроволновая печь Mirta MW-2506B | 3 180 грн. |
Мікрохвильова піч Mirta MW-2506B | 2 799 грн. |
Мікрохвильова піч Mirta Gracia mw-2506b | 3 529 грн. |
Модификації Mirta MW-2506B
Ціни на Mirta MW-2506B |
---|---|---|---|---|
Mirta MW-2506W білий | від 2 568 грн. | 7 пропозицій | ||
Mirta MW-2506B чорний | від 2 799 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →