Кондиціонер Mitsubishi Electric Deluxe Zubadan MSZ-FH25VE/MUZ-FH25VEHZ 25 м²
Відео 3Фото 5 |
Преміальний інверторний кондиціонер у форматі спліт-системи серії Deluxe Zubadan. Призначений для нагрівання, охолодження, осушення і очищення повітря в приміщеннях сумарною площею до 26 м². Відрізняється оригінальним зовнішнім дизайном внутрішнього блока, який створений італійськими дизайнерами. Ефектне поєднання простих форм, суворої геометрії ліній і спеціального комбінованого пластику, який подібно лакофарбовому покриттю типу «металік» має глибинну структуру, надає кондиціонеру елегантний зовнішній вигляд, який органічно впишеться в будь-який сучасний інтер'єр.
Завдяки наднизьким рівнем шуму, кондиціонер Mitsubishi Electric Deluxe Zubadan MSZ-FH25VE/MUZ-FH25VEHZ може встановлюватися в дитячих кімнатах і спальнях. Передова інверторна технологія та якісні комплектуючі забезпечують підвищену надійність і максимально можливу енергоефективність класу А+++. Внутрішній блок оснащений вбудованим інфрачервоним сенсором, що визначає наявність людини в приміщенні. Багатоступенева фірмова система очищення повітря складається з серії фільтрів, що забезпечують механічну, сорбційну та плазмову очищення з вираженим дезодорує і антибактеріальним ефектом.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitsubishi Electric 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitsubishi Electric.
Купити Mitsubishi Electric Deluxe Zubadan MSZ-FH25VE/MUZ-FH25VEHZ 25 м²
Усі ціни 15 →Кондиционер Mitsubishi Electric Deluxe Inverter Zubadan MSZ-FH25VE/MUZ-FH2 | 65 231 грн. |
Кондиціонер Mitsubishi Electric Deluxe Inverter Zubadan MSZ-FH25VE/MUZ-FH2 | 52 590 грн. |
Mitsubishi Electric MSZ-FH25VE/MUZ-FH25VEHZ | 59 098 грн. |
Mitsubishi Electric MSZ-FH25VE/MUZ-FH25VEHZ | 44 184 грн. |
0 0 2 3 |
Щодо кондиціонера для своєї квартири консультувався зі спеціалістом, і він порадив мені звернути увагу на моделі Mitsubishi Electric, виготовлені в Таїланді. Це не просто домашній кондиціонер, що просто охолоджує повітря. Ця модель буквально напхана високотехнологічними штуками, про більшу частину яких я навіть не здогадувався. Перше, що мене захопило це циліндричний інфрачервоний сканер, що висувається при включенні. Він обертається, охоплюючи всю кімнату, фіксує місця, де температура відрізняється від заданої та спрямовує потік повітря саме туди. Чесно кажучи, не знав, що таке буває в побутових кондиціонерах. Цей же сканер виявляє в кімнаті людини і дозволяє кондиціонеру відхиляти від нього убік потоки занадто холодного повітря або, навпаки, обдувати теплим вітерцем. Ідея відмінна, а від її реалізації я особисто у тихому захваті. Ще японці якось примудрилися імітувати природний рух повітря і кондиціонер дме не постійним натиском, а змінним. Начебто нісенітниця, але на практиці це дає зовсім інший рівень комфорту. Це складно пояснити, потрібно хоча б один раз випробувати на собі. Не обійшлося без сюрпризів у системі фільтрів. Крім традиційних механічних та замість змінних катехінових фільтрів, тут встановлений фільтр з низькотемпературною плазмою. Він не тільки покращує очищення від пилу, алергенів та вбиває будь-яку мікробіологічну заразу, а й дезодорує повітря. Я для тесту в кімнату спеціально приносив копчену рибу і тримав її у розгорнутому вигляді близько півгодини. Уявляєте, якої сили був запах? І за годину роботи кондиціонера у закритій кімнаті запах зник. Просто фантастика. Він не просто дорогий, він жахливо дорогий. Але за ці гроші ви отримуєте кондиціонер із технологіями завтрашнього дня. Повірте, він коштує цих грошей. користуюся Mitsubishi Electric Deluxe Zubadan MSZ-FH25VE/MUZ-FH25VEHZ місяць і більше |
Цей кондей варто брати з двох причин. По-перше, якщо ви легко можете дозволити собі витратити на нього майже дві тисячі «американських рублів». По-друге, ви дійсно хочете відчути, що таке кондиціонер завтрашнього дня. Ця модель із серії Zubadan Deluxe, топової серії Mitsubishi Electric і нафаршована вона по самі не балуйся. Я особисто, трохи офігел, коли дізнався, що він вміє визначати присутність у кімнаті людей і змінювати напрямок потоків холодного повітря так, щоб не дмухати на них. Або ж навпаки, під час роботи в режимі обігріву він обдуватиме саме людину, а не меблі. Відповідно, кондиціонер вміє активно керувати не лише вертикальними, а й горизонтальними жалюзі. Фільтрування повітря системою Plasma Quad це не лише маркетинг та гарна назва. І очищення від пилу та дезодорування дійсно працюють. Наприклад, запах тютюнового диму кондиціонер знищив за півгодини. Та й робота іонізатора відчувається, легше дихати. Він не просто тихий, він ДУЖЕ-ДУЖЕ-ДУЖЕ тихий. Підігрів, тобто режим теплового насоса взимку працює аж до температури -25 градусів. Воно звичайно не особливо потрібне, але така можливість є. Зручний пульт з великим рідкокристалічним екраном, але на жаль без підсвічування. Причому є тижневий таймер з урахуванням суботи та неділі. Ціна відверто завищена. Але назва серії Zubadan Deluxe натякає, що ви платите не тільки за функціонал, але і за престиж. Внутрішній блок дизайн. Він настільки невибагливий і незграбний, що хочеться запитати - «А це точно Deluxe серія?» )) |
Можна ставити на стару магістраль фреоновую
Побутова спліт-система для роботи в сильний мороз Mitsubishi Electric Deluxe Zubadan MSZ-FH25VE/MUZ-FH25VEHZ, яку виробник називає тепловим насосом, здатна обігрівати приміщення при -25 °C, що вельми актуально в нашому холодному кліматі. Модель доволі гнучка в монтажі завдяки широким можливостям по довжині трубопроводу (до 20 м) і значенням перепаду висот (до 12 м), а установка на старі трубопроводи не потребує промивання магістралі холодоагенту. Зовнішній блок MUZ-FH25VEHZ-ER4 забезпечує стабільну продуктивність по холоду 2500 Вт та обігріву 3200 Вт. Він також захищений від обмерзання системою потужного автоматичного відтавання.
Енергоефективність класу делюкс
Внутрішній блок MSZ-FH VE спліт-системи належить до класу Deluxe і працює з низьким рівнем шуму на мінімальних обертах вентилятора, що становить всього 20 дБ. Пристрій отримало роздільне управління заслінками жалюзі, що направляють потоки в різні сторони для максимального охоплення всього приміщення та створення комфортних зон для декількох користувачів одночасно. Крім традиційного для цього класу продуктів інверторного управління, самодіагностики, авторестарту і автовибору режимів, включаючи нічний, пристрій оснащений сенсором присутності людини 3D I-SEE , який дозволяє економити на витратах електроенергії, автоматично включаючи внутрішній блок тільки в жилому приміщенні. Втім, при такій високій сезонної енергоефективності SEER/SCOP, складовою 9.1/4.9 (клас А+++/A++) немає потреби взагалі турбуватися про ціну на електроенергію.
Тижневий таймер
Вбудована антибактеріальна система очищення повітря Plasma Quad (плазмовий фільтр) дозволяє легко позбутися від алергенів, пилу, бактерій і вірусів, а фільтр-дезодоратор ефективно видаляє неприємні запахи. Тижневий таймер з 4 добовими значеннями дає можливість налаштувати автоматичну роботу кондиціонера протягом найближчих 7 днів. При цьому для кожного дня можна задати не тільки час включення і відключення, але і значення бажаної температури охолодження/обігріву. На жаль, за замовчуванням не передбачена можливість управління пристроєм зі смартфона через відсутність вбудованого Wi-Fi-модуля, який є опцією моделі.
- Система проти утворення льоду
Модификації Mitsubishi Electric Deluxe Zubadan MSZ-FH25VE/MUZ-FH25VEHZ
Ціни на Mitsubishi Electric Deluxe Zubadan MSZ-FH25VE/MUZ-FH25VEHZ |
---|---|---|---|---|
Mitsubishi Electric Deluxe Zubadan MSZ-FH25VE/MUZ-FH25VEHZ 25 м² | від 44 184 грн. | 15 пропозицій | ||
Mitsubishi Electric Deluxe Zubadan MSZ-FH35VE/MUZ-FH35VEHZ 35 м² | від 65 100 грн. | 24 пропозиції | ||
Mitsubishi Electric Deluxe Zubadan MSZ-FH50VE/MUZ-FH50VEHZ 50 м² | від 68 770 грн. | 20 пропозицій |