Припливне встановлення Mitsubishi Electric Lossnay VL-50S2-E
Відео 2Фото 5 |
Mitsubishi Electric Lossnay VL-50S2-E |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitsubishi Electric 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitsubishi Electric.
Купити Mitsubishi Electric Lossnay VL-50S2-E
Усі ціни 13 →MITSUBISHI ELECTRIC VL-50S2-ER | 15 684 грн. |
Mitsubishi Electric Lossnay VL-50S2-E | 16 155 грн. |
Mitsubishi Electric Mitsubishi Electric Lossnay VL-50S2-E | 16 156 грн. |
Приточно-вытяжная установка Mitsubishi Electric VL-50S2-E(шнурок) | 16 761 грн. |
Припливно-витяжна установка Mitsubishi Electric VL-50SR2-E | 19 565 грн. |
Скромно і строго
Припливно-витяжна установка Mitsubishi Electric VL-50S2-E з функцією рекуперації тепла призначена для вентиляції приміщень площею до 15 – 20 м2, на зразок кухні, мансарди, дитячої або спальні. У неї всього дві швидкості роботи. На першій продуктивність становить 15 м³/год.такої інтенсивності повітрообміну людині вистачає для здорового сну. В денний період, коли передбачається хоча б мінімальна активність у приміщенні, слід включати підвищену швидкість, що забезпечує продуктивність установки на рівні 51 м³/год. Вмикання, вимикання та перемикання швидкостей здійснюється тільки з допомогою шнурка, що звисає з корпусу установки (цього недоліку позбавлений провітрювач Mitsubishi Electric VL-50ES2-E, який відрізняється лише можливістю підключення зовнішнього вимикача). Конструкція апарату допускає різні варіанти монтажу на стіну (вертикально або горизонтально).
Деталі і нюанси
Корпус приладу має форму паралелепіпеда і дуже стриманий дизайн, як у сучасних кондиціонерів. Усередині нього знаходяться відцентровий вентилятор (єдина рухома деталь у всьому провітрювачі) і теплообмінник. Його функції полягають в рекуперації тепла. Рекуператор зроблений з целюлози зі спеціальним просоченням. Цей матеріал вбирає вологу з повітря, який «викидається» назовні, а потім повертає її повітряному потоку, що надходить ззовні. Це покращує мікроклімат в кімнаті і в більшості випадків допомагає обійтися без окремого зволожувача. Фільтрів всередині даного рекуператора немає, але для них передбачено місце. Фільтри (тонкого очищення або HEPA, залежно від ваших потреб) купуються окремо.
Японська якість
Чому ж настільки простий по конструкції і комплектації рекуператор не є найдешевшим? По-перше, через те, що він зроблений в Японії (більшість інших установок побутового класу виробляються в Китаї). По-друге, на вартість впливає те, що в свою кліматичну техніку Mitsubishi Electric встановлює тільки найякісніші комплектуючі. Наприклад, вентилятор даної установки має дуже низьке споживання електроенергії (споживана потужність складає всього 19 Вт на підвищеній швидкості), відрізняється високою надійністю і тихою роботою навіть в режимі максимальної інтенсивності провітрювання.