Кондиціонер Mitsubishi Heavy Premium SRK20ZS 20 м²
Елегантний і вражаюче тихий внутрішній блок для створення преміальної інверторної моно - або мультиспліт-системи від світового лідера ринку кліматичного устаткування, японської компанії Mitsubishi Heavy Industries. Є молодшою моделлю в лінійці Mitsubishi Premium Inverter R32, продукти якої розраховані на обслуговування кімнат площею від 20 до 50 м². Відрізняється зовнішнім дизайном стильного пластикового корпусу.
Призначений для настінного монтажу в житлових, офісних та малих комерційних приміщеннях порівняно невеликій площі (до 20 м²). Окрім оригінального дизайну, головними особливостями внутрішнього блока кондиціонера Mitsubishi Heavy Premium SRK20ZS-S є безшумність і ефективна багатоступенева система очищення повітря. Заявлений мінімальний рівень шуму в режимі Silent складає всього 19 дБ, що робить цю модель вдалим вибором для обслуговування житлових кімнат або спалень. Інверторна технологія приводу вентилятора гарантує максимальну економічність. В парі з зовнішнім блоком Mitsubishi Heavy Premium SRC20ZS-S ця модель здатна забезпечити енергоефективність класу А Для повноцінного очищення пропускається повітря передбачена багатоступенева система фільтрів, що включає в себе унікальний фотокаталітичний та антиалергенний фільтр.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitsubishi Heavy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitsubishi Heavy.
Купити Mitsubishi Heavy Premium SRK20ZS 20 м²
Усі ціни 22 →Mitsubishi Heavy Mitsubishi Heavy SRK20ZS-WT | 21 200 грн. |
Внутрішній блок мультиспліт-системи MITSUBISHI HEAVY PREMIUM INVERTER SRK2 | 13 568 грн. |
Внутрішній блок мультиспліт-системи MITSUBISHI HEAVY PREMIUM INVERTER SRK2 | 13 668 грн. |
Внутрішній блок мультиспліт-системи MITSUBISHI HEAVY PREMIUM INVERTER SRK2 | 13 768 грн. |
Внутренний блок Mitsubishi Heavy SRK20ZS-WB для мультисплит-систем | 15 246 грн. |
- Можливість управління через смартфон (дод. блок купується окремо)
Модификації Mitsubishi Heavy Premium SRK20ZS
Ціни на Mitsubishi Heavy Premium SRK20ZS |
---|---|---|---|---|
Mitsubishi Heavy Premium SRK20ZS 20 м² | від 12 336 грн. | 25 пропозицій | ||
Mitsubishi Heavy Premium SRK25ZS 25 м² | від 13 492 грн. | 21 пропозиція | ||
Mitsubishi Heavy Premium SRK35ZS 35 м² | від 14 068 грн. | 26 пропозицій | ||
Mitsubishi Heavy Premium SRK50ZS 50 м² | від 21 064 грн. | 21 пропозиція |